Doprava ZDARMA pro objednávky nad 800 Kč!

Partnerský program

Představte si, že vás někdo osloví na ulici a řekne: "Ahoj, máš iPhone? Skvělé! Chci ti dát peníze jen za to, že ho používáš a sdílíš své zkušenosti s ním a našimi produkty na sociálních sítích!" Zní to jako sen, že? No, možná jsme právě teď ten někdo, kdo vám tento sen může splnit.

Jsme tým COVEREON a hledáme lidi jako vy – ty, kteří milují svůj iPhone a rádi se o něm baví se svými přáteli a fanoušky na sociálních sítích. A co je na tom nejlepší? Chceme vám za to platit! Jak? Nabízíme vám jedinečnou možnost stát se součástí našeho partnerského programu, který je určen zejména pro influencery, s velmi zajímavou provizí z uskutečněných objednávek.

Ale jak to vlastně celé funguje? Jakmile se stanete naším partnerem, obdržíte od nás voucher, díky kterému si u nás vyberete několik produktů dle vlastního výběru, abyste si je mohli vyzkoušet a podělit se se svými fanoušky o vaše dojmy. Zároveň dostanete unikátní slevový kód, který můžete sdílet se svými sledujícími. Kdykoli pak někdo provede nákup a použije váš kód, získá díky vám na svoji objednávku domluvenou slevu a Vy za každou uskutečněnou objednávku získáte velmi zajímavou provizi. 

Nemusíte mít statisíce sledujících, abyste s námi mohli spolupracovat. Hledáme lidi se zajímavým dosahem na sociálních sítích, kteří vlastní iPhone a chtěli by s námi navázat dlouhodobou spolupráci. Ať už jste bloger, youtuber, instagramer nebo tiktoker, rádi vás přivítáme v našem týmu!

Tak co říkáte? Chcete se stát součástí naší rodiny COVEREON a zároveň si přivydělat peníze jen díky své vášni pro iPhone a naše produkty? Neváhejte a napište nám na martin@covereon.com a určitě spolu něco vymyslíme!